O blogu

Szczęśliwa żona i świeżo upieczona mama. Urodzona warszawianka i w Warszawie zakotwiczona już chyba na stałe. Egzotyczne podróże z plecakiem i gotowanie to zaraz po rodzinie moje dwie największe miłości. Obie kocham miłością szczerą i bezgraniczną.

Blog wysmakowane założyłam pod wpływem impulsu – by dzielić się jedną z nich. To mój autorski projekt. Efekt własnych kulinarnych eksperymentów, które powstają w mojej głowie lub dzięki wspaniałym inspiracjom genialnych kucharzy czy bloggerów.

Gorąco zachęcam zarówno do zostawiania swoich komentarzy do poszczególnych przepisów jak i do kontaktu bezpośredniego. Wszelkie kulinarne dyskusje to dla mnie czysta przyjemność.

Kontakt: kasia@wysmakowane.pl

 

Blog wysmakowane – zasady

Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie moich autorskich zdjęć w internecie lub publikacjach drukowanych, bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Publikacja komentarzy i zdjęć przez Użytkowników:

  • Użytkownik oświadcza, że posiada prawa autorskie do wszystkich przesyłanych i umieszczonych w komentarzach zdjęć i przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne nadużycia.
  • Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu