Przepisy

Więcej

Współpraca

blog kulinarny WSPÓŁPRACA

Witam Cię serdecznie na moim Wysmakowanym blogu. Cieszę się, że tu jesteś. Skoro trafiłeś do zakładki blog kulinarny współpraca to zakładam, że interesuje Cię co możemy RAZEM zrobić dla Twojej marki.

Oferuję zarówno współpracę w ramach bloga, jak i fotografię kulinarną i produktową na potrzeby restauracji, cateringów czy producentów żywności. Zobacz poniżej kilka najbardziej standardowych form współpracy. Do każdego zlecenia podchodzę jednak bardzo indywidualnie, tak byś osiągnął najlepsze efekty dla swojego biznesu.

Napisz do mnie na kasia@wysmakowane.pl lub zadzwoń na numer 668 459 832. Porozmawiajmy, a na pewno wypracujemy model idealny naszej współpracy.

Fotografia kulinarna i produktowa

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio zdjęć.  Jeśli potrzebujesz piękne i apetyczne zdjęcia dań lub ciekawe przepisy z wykorzystaniem Twoich produktów oraz lokowaniem produktów obok przepisów na zdjęciach, napisz na adres kasia@wysmakowane.pl.

Wspólnie ustalimy zakres i sposób współpracy, zgodnie z Twoimi potrzebami. Zdjęcia wraz przepisami przekazuję wraz z pełną licencją na ich dowolne wykorzystanie, zarówno w świecie digitalowym jak i poza nim, bo są na tyle świetne jakościowo, że jak najbardziej są także odpowiednie do druku. Zdjęcia wraz z przepisami możesz wykorzystać na stronie firmowej, do stworzenia oferty firmy np. na Google, w social media marki. 

Potrzebujesz więcej contentu? Z przyjemnością nakręcę dla Twojej marki także filmy do użycia na Tik Tok lub jako reels. Zobacz moje filmy: IG Wysmakowane – Rolki

Potrzebujesz pomocy z budową marki oraz ze strategicznym prowadzeniem social media? Mam za sobą 12 lat pracy w zarządzaniu dużymi markami FMCG oraz w marketingu. Z przyjemnością Ci pomogę w rozwoju Twojej marki.

Fotografia kulinarna i produktowa – ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Zaufali mi – fotografia kulinarna i produktowa na social media/ eBooki/ stronę www Klienta

zaufali mi fotografia

Blog kulinarny współpraca w ramach Wysmakowanych kanałów (blog oraz social media)

Jeśli Twój produkt lub usługa wpisują się w tematykę i stylistykę tego miejsca i chcesz zrealizować kampanię reklamową w ramach mojego bloga lub kanałów społecznościowych serdecznie zapraszam do kontaktu! kasia@wysmakowane.pl. Zapewniam najwyższą jakość współpracy, treści oraz towarzyszących im fotografii.

Przykładowe formy współpracy:

 • Przepisy kulinarne z wykorzystaniem produktu (lokowanie produktu w przepisie oraz na zdjęciach). Przykładowe kampanie: BBQ.PL, Cukrówki
 • Recenzje książek,  gadżetów kuchennych, sprzętu AGD i produktów kuchennych, przydatnych w kuchni, wraz z lokowaniem na zdjęciach i z moją rzetelną opinią (wpisy wraz z przepisem kulinarnym lub bez); np. WeberPepco
 • Publikacja gotowych artykułów klienta – tylko przy 100% zgodności z tematyką miejsca i moją opinią, tylko artykuły, które mogą być przydatne i ciekawe dla czytelników np. Woseba, Sklep Hildegarda
 • Konkursy oraz akcje specjalne – na blogu lub/ oraz w mediach społecznościowych np. Mapka Zdrapka
 • Relacje warsztatów/ eventów kulinarnych np. restauracja Benihana, event All About Life
 • Banery reklamowe
 • Linki sponsorowane
 • Kampanie w social mediach

Zaufali mi – blog kulinarny Współpraca reklamowa na wysmakowanych kanałach:

ZAUFALI MI REKLAMA NA BLOGU KULINARNYM

Dodatkowe usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych

 • Opracowanie szczegółowego menu np. na przyjęcie wraz z listą zakupów
 • Tworzenie indywidualnych przepisów dla prasy, portali, restauracji czy na potrzeby indywidualne
 • Prowadzenie warsztatów kulinarnych – także w domu klienta
 • Rola ambasadorki marki, książki

STATYSTYKI - blog Wysmakowane.pl

 

Według statystyk Google Analytics, czytelniczkami wysmakowanego bloga są przede wszystkim kobiety w wieku 25 – 34 lata. Mieszkające w dużej mierze w największych miastach Polski takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy miasta aglomeracji Śląska. Patrząc na zainteresowania czytelniczek wg. GA to poza entuzjazmem do gotowania, są to często kobiety z małymi dziećmi, skoncentrowane na domu i na rodzinie, ale także osoby uwielbiające nowości i podróże. To nie dziwi biorąc pod uwagę, że sama mam niewiele ponad 30 lat, trójkę maluszków w domu, uwielbiam kombinować z smakami, a także bardzo dużo i namiętnie podróżuję z całą rodziną!

 

0
odsłon stron na miesiąc
0
fanów na Facebook
0
obserwujących na Instagram
 • Blog – nawet  170 tys odsłon stron/ miesiąc, nawet 130 tys unikalnych użytkowników/ miesiąc – dane wg Google Analytics; szczegółowe dane udostępniam na życzenie
 • Facebook –  > 9 300 fanów – ta liczba codziennie rośnie! – dane z 01.01.2023
 • Instagram – 10 614 obserwujących – dane z 01.01.2023

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną

kasia@wysmakowane.pl

tel. 668 459 832

naleśniki dwukolorowe z kakao

Hej!

jak zauważyliście moja strona została zmieniona. :)

Wszystkie Wasze komentarze i oceny zostały przeniesione. Mam nadzieję, że nowy wygląd będzie dla Was bardziej przyjazny i szybciej znajdziecie przepis którego u mnie szukacie na blogu.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi przepisami