Przepisy

Więcej

Wydrukuj

Catering dietetyczny w Warszawie – czy możliwa jest zmiana godziny i miejsca dostawy? Sprawdzamy!

0,0
Rated 0 out of 5
0 na 5 gwiazdek (oparte na 0 ocenach)
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

WPIS REKLAMODAWCY

Catering dietetyczny w Warszawie – czy możliwa jest zmiana godziny i miejsca dostawy? Sprawdzamy!

Od wielu lat cateringi dietetyczne triumfują na warszawskim rynku gastronomicznym. Są wygodnym rozwiązaniem dla osób dbających o sylwetkę, zapracowanych czy nielubiących spędzać czasu w kuchni na przygotowywaniu posiłków. Chcący skorzystać z tej opcji mogą zastanawiać się jednak, czy możliwa jest zmiana godziny i miejsca dostawy po zamówieniu abonamentu. Sprawdźmy!

Catering dietetyczny z dostawą – jak to działa?

Najczęściej cateringi dietetyczne z dostawą działają na podstawie planów abonamentowych. Klient zamawia posiłki na określony okres, np. tydzień czy miesiąc i w szczegółach zamówienia określa adres i czas realizacji dostawy. Zwykle jest to miejsce zamieszkania, ponieważ dowozy realizowane są przeważnie w godzinach porannych.

 

Należy pamiętać, że większość firm cateringowych realizuje dostawy do określonej godziny. Wówczas z samego rana możemy cieszyć się smacznym i zdrowym śniadaniem, obiad zabrać ze sobą do pracy, a kolacja zaczeka na nas w lodówce.

 

Niektórzy, korzystający z diet pudełkowych decydują się na zamawianie posiłków na adres firmowy. Dotyczy to szczególnie tych, którzy wychodzą z domu wcześnie rano, a ich firma cateringowa z Warszawy ma sztywne widełki dowozów. Wówczas paczka oczekuje na nich w recepcji lub w lodówce firmowej kuchni.

 

Zanim jednak zdecydujesz się zamówić catering do swojego miejsca pracy, upewnij się, że masz w ogóle taką możliwość – niektóre firmy niechętnie patrzą na takie praktyki. Warto również wiedzieć, czy o danej godzinie na miejscu będzie ktoś uprawniony do odbioru naszej przesyłki.

Wyjątkiem jest oczywiście wymiana kuchenki z gazowo-elektrycznej na indukcyjną. By móc korzystać z tej drugiej, niezbędne są specjalne, ferromagnetyczne garnki. Jeśli dotychczas z nich nie korzystaliśmy, dobrym rozwiązaniem jest zakup od razu całego zestawu. Oczywiście, warto zdecydować się na taki, który zawiera najwięcej przydatnych z naszego punktu widzenia rodzajów naczyń.

Catering na dowóz – jak zmienić czas i miejsce dostawy?

Są jednak sytuacje, w których nagle możemy potrzebować zmiany czasu i miejsca dostawy. Wówczas zastanawiamy się, co zrobić z naszym zamówieniem – odwołać je, poprosić kogoś o odebranie go lub pozwolić mu leżeć pod drzwiami, aż do naszego powrotu?

 

Na szczęście istnieje lepsze rozwiązanie! Zdecydowana większość cateringów dietetycznych w Warszawie, takich jak Wygodnadieta.pl, wie, jak ważna dla klientów jest elastyczność. Wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zmienić czas i miejsce realizacji cateringu na dowóz. Jak to zrobić?

 

Najwygodniej dokonać zmiany z poziomu strony internetowej. Odpowiednia opcja powinna znajdować się w szczegółach Twojego zamówienia. Zwykle zaktualizowany adres dostawy obowiązuje już od następnego dnia. Pamiętaj, że w tej sposób nie zmienisz dowozu na ostatni moment, ponieważ kurier może być już w trasie i zmierzać z przesyłką pod Twoje drzwi.

 

W takiej sytuacji warto spróbować skontaktować się ze swoją firmą cateringową lub kierowcą. Istnieje pewna szansa na to, że w porę przekierujesz paczkę w inne miejsce. Musisz jednak mieć na uwadze, że takie działanie leże tylko w dobrej gestii dostawcy – nie ma on obowiązku dostosowywać się do nagłych zdarzeń losowych u wszystkich klientów.

Zmiana godziny i miejsca dostawy – czy jest płatne?

Na koniec pozostało nam już odpowiedzieć na ostateczne pytanie, czy zmiana godziny i miejsca dostawy naszego zamówienia jest płatna? Firmy oferujące najlepsze diety pudełkowe w Warszawie mają różne podejście do tej kwestii. Większość z nich nie pobiera opłat za jednorazowe zmiany – szczególnie te dokonane z wyprzedzeniem.

Jednakże inaczej mogą kształtować się koszty dostawy, zawarte w cenie naszego pakietu. Zdarza się, że dostawcy dzielą poszczególne dzielnice Warszawy na strefy i na tej podstawie obliczają końcowy koszt realizacji dowozu zamówienia. Jeśli nowe miejsce dostawy jest bardziej oddalone od centrum lub zlokalizowane poza miastem możemy spodziewać się dodatkowej opłaty.

Catering dietetyczny w Warszawie – czy możliwa jest zmiana godziny i miejsca dostawy
Zdjęcie reklamodawcy

WPIS REKLAMODAWCY

przepis na szybkie ciasto
KLIKNIJ I SPRAWDŹ 40 NAJLEPSZYCH PRZEPISÓW NA CIASTA NAWET W KILKA MINUT - PRZEPISY NIEDOSTĘPNE NA BLOGU!
Blog kulinarny Katarzyna Gintrowska

Cześć! Jestem Kasia...

...gotuję, piekę ifotogafuję z pasją

W kuchni mogę przesiadywać godzinami gotując, piekąc i testując nowe pomysły. Uwieczniam na zdjęciach dania, tak byście poczuli ich smak i zapach. Zapraszam. Zostańcie i rozgośćcie się na dłużej.

SPRAWDŹ KONIECZNIE:

Instagram

Najnowsze przepisy

Mikser kulinarny

Średnia ocen

0,0
Rated 0 out of 5
0 na 5 gwiazdek (oparte na 0 ocenach)

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on skype
Share on pocket
Share on tumblr
Share on vk
Share on reddit
Share on stumbleupon
Share on xing
Share on digg
Share on odnoklassniki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB. Możesz załączyć do komentarza: zdjęcie. Drop files here

Reklamy

Najnowsze przepisy

Na blogu w przepisach zazwyczaj ilości podane są wagowo (w gramach). Jeśli jednak komuś wygodniej jest odmierzać składniki łyżką czy szklanką, poniżej podaję orientacyjne ilości, które należy przyjąć. 

MIarki

 • 1 szklanka o pojemności 250 ml
 • 1 łyżka o pojemności 15 ml
 • 1 łyżeczka o pojemności 5 ml

Woda / Mleko

 • 1 szklanka = 250g, 1 łyżka = 15g, 1 łyżeczka = 5g

MĄKA PSZENNA / MĄKA ZIEMNIACZANA / CUKIER PUDER

 • 1 szklanka = 160g, 1 łyżka = 10g, 1 łyżeczka = 3g

MĄKA KRUPCZATKA

 • 1 szklanka = 210g, 1 łyżka = 10g, 1 łyżeczka = 3g

CUKIER

 • 1 szklanka = 220g, 1 łyżka = 13g, 1 łyżeczka = 5g

ŚMIETANA 30%

 • 1 szklanka = 260g, 1 łyżka = 16g, 1 łyżeczka = 5g

OLEJ

 • 1 szklanka = 230g, 1 łyżka = 14g, 1 łyżeczka = 5g

MIÓD

 • 1 szklanka = 360g, 1 łyżka = 22g, łyżeczka = 7g
To ważne zwłaszcza przy wypiekach, gdzie czasem naprawdę liczy się precyzja i często nie możemy zdać się na własny smak jak przy gotowaniu posiłków.

KAKAO

 • 1 szklanka = 70g, 1 łyżka = 5g

MLEKO W PROSZKU

 • 1 szklanka = 70g, 1 łyżka = 5g

ORZECHY ZMIELONE

 • 1 szklanka = 130g, 1 łyżka = 8g, 1 łyżeczka = 3g

WIÓRKI KOKOSOWE / MIGDAŁY ZMIELONE / PŁATKI OWSIANE

 • 1 szklanka = 110g, 1 łyżka = 9g, 1 łyżeczka = 2g

MAK

 • 1 szklanka = 160g, 1 łyżka = 10g, 1 łyżeczka = 3g

żelatyna

 • 1 łyżeczka = 3g

DROŻDŻE SUSZONE

(drożdże świeże zawsze dwa razy tyle co suszonych)

 • 1 łyżeczka = 4g
naleśniki dwukolorowe z kakao

Hej!

jak zauważyliście moja strona została zmieniona. :)

Wszystkie Wasze komentarze i oceny zostały przeniesione. Mam nadzieję, że nowy wygląd będzie dla Was bardziej przyjazny i szybciej znajdziecie przepis którego u mnie szukacie na blogu.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi przepisami