Tagi:

Uwielbiam makarony! Robi się szybko. Ma się nieograniczone pole do kreatywnego kombinowania i zabawy smakami. I stosunkowo łatwo można wyczarować absolutne cudo!

Idzie lato! Czas kiedy na zewnątrz jest tak pięknie, że wcale nie chce nam się siedzieć po uszy w garach, nad rozgrzaną kuchenką. To jest właśnie czas na ekspresowe makarony! Podrzucam moje propozycje na moje 3 ulubione, super szybkie makarony. Jeśli jeszcze nie znasz – zdecydowanie polecam! A jednocześnie Was też proszę o Wasze pomysły! Podzielcie się nimi! Najfajniejszy pomysł makaronowo nagradzam! Szczegóły poniżej!

UWAGA! KONKURS!!!

.

Moje ulubione ekspresowe makarony!

3. Tajski makaron z kurczakiem i paprykami

Inspirowany moją ukochaną kuchnią tajską pomysł na niezwykle aromatyczny, prosty, lekko orientalny obiad. Czas przygotowania: 25 min

Tajski makaron z kurczakiem i paprykami

2. Makaron z łososiem wędzonym i świeżym

… w doskonałym maślanym sosie na bazie podpalanej brandy. Z dodatkiem orzechowej posypki całość skomponowała mi się w rewelacyjne danie. Makaron opracowałam na finał makaronowych mistrzostw Polski w 2017. Czas przygotowania: max 20 minut.

Barilla Cup

1. Makaron z szynką parmeńską, camembert i brandy

Znów sos na bazie podpalanej brandy! Jest genialny, niebanalny, zachwycający. Właściwie całość do przygotowania w trakcie, gdy gotuje się Wam makaron. Czas przygotowania: 20 minut.

Makaron z camembert i szynką parmeńską

 

UWAGA! MAKARONOWY KONKURS!

Chętnie poznam Wasze ulubione patenty na makaron.  3 najciekawsze pomysły na ekspresowe makarony nagrodzę zapasem rewelacyjnych, prawdziwie włoskich makaronów oraz sosów marki Barilla. Konkurs oraz pomysł na nagrodę to moja własna inicjatywa, nie sponsorowana przez Barillę. Naprawdę lubię te makarony! A teraz lubię jeszcze bardziej, bo gdy  właściciele marki Barilla zobaczyli mój wpis konkursowy, sami z siebie dołożyli jeszcze dwie nagrody (początkowo była tylko jedna!). Szanse na wygraną wzrosły więc trzykrotnie! Zapraszam do wzięcia udziału! 🙂

KONKURS JEST PRZEPROWADZANY NA FANPAGE’U WYSMAKOWANE POD ADRESEM: https://www.facebook.com/wysmakowane/

Podziel się w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku swoim patentem na makaron, którego przyszykowanie zajmie nie więcej niż pół godziny. Najciekawszy (w moim subiektywnym odczuciu) przepis nagrodzę zapasem rewelacyjnych, prawdziwie włoskich makaronów marki Barilla.

Chcesz wziąć udział? Zapraszam tutaj! Start konkursu 11 maja o godz. 9:00!

ZASADY

👉 Konkurs dla fanów Wysmakowane (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły profil na Facebook)
👉 Aby wziąć udział w konkursie należy napisać w komentarzu pod postem konkursowym na facebook swój sposób na pyszny, szybki makaron, (przepis/ składniki/ opis/ zdjęcie… pełna dowolność!)

⏳ Konkurs trwa od 11.05.2018 (godz.9:00) r do 20.05.2018 r. (godz. 23:59)

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel bloga wysmakowane.pl
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony na Fanpage’u: Wysmakowane znajdującego się pod adresem internetowym: https://facebook.com/wysmakowane.
 3. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
 4. Konkurs trwa od 11.05.2018 (godz. 9:00) do 20.05.2018 r. (godz. 24:00)
 5. Do wygrania 3 zastawy, każdy zawierający 10 opakowań makaronów Barilla oraz sosy Barilla.
 6. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez właściciela bloga wysmakowane.pl na podstawie najciekawszej odpowiedzi (subiektywna ocena)
 7. Nagroda jest nowa. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę bądź inne przedmioty.
 8. Udział w konkursie jest dobrowolny i darmowy.
 9. Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada profil prywatny na portalu Facebook.
 10. Dane osobowe uczestników nie są zbierane. Jedynie zwycięzca zostanie poproszony o dobrowolne podanie danych do wysyłki (alternatywnie możliwy odbiór osobisty w Warszawie)
 11. Wyniki ukażą się w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu na fanpage bloga Wysmakowane: https://www.facebook.com/wysmakowane/
 12. Osoba, która zwyciężyła, ma 48 godzin na podanie adresu do wysyłki.
 13. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 2 tygodni od dnia otrzymania adresu.
 14. Nagroda zostanie wysłana na koszt organizatora. Przesyłka możliwa tylko na polski adres.
 15. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).